Nareszcie coś wiadomo – 23 września w trakcie webcastu nastąpi ogłoszenie Adobe Creative Suite 4.

Już? Nareszcie? Obydwa pytania nasuwają mi się jednocześnie. Z jednej strony od ogłoszenia CS3 minęło niecałe półtorej roku, z drugiej strony mam wrażenie jakbym co najmniej rok czekał na nową wersję :)

Nie chodzi o to że spodziewam się szokujących zmian które zrewolucjonizują pracę, z drugiej strony jednak z doświadczenia wiem że w praktycznie każdej kolejnej wersji pakietu Adobe dodawane były nowe funkcjonalności dla których warto było skusić się na upgrade (wyzywam na pojedynek każdego kto twierdzi inaczej!) .

Wracając do tematu.
Pod tym adresem będzie można obejrzeć na żywo webcast z ogłoszenia. Wymagana jest rejestracja do otrzymania zaproszenia na tę wielką okazję :)

Jeśli ktoś się zastanawia czy warto ogłaszać ogłoszenie ogłoszenia nowego produktu – wg mnie tak. Dzięku temu zainteresowane osoby będą mogły obejrzeć „ceremonię” na żywo. Nie mówiąc juz o tym że nie spadnie to wtedy na nas jak grom z jasnego nieba :)

Mam nadzieję że obędzie się bez wpadki takiej jak w zeszłym roku… A propos zeszłego roku, jeśli ktoś chce sobie przypomnieć jak wyglądało ogłoszenie CS3, tutaj znajduje się nagranie z zeszłorocznego wydarzenia.

Ogłoszenie CS3 na żywo obejrzało wtedy ponad 10.000 osób, jestem pewien że CS4 bez problemu pobije ten rekord :)

EDIT:
Nagranie z ogłoszenia Adobe CS4.